O Mnie

>

 

 

Kilka słów o mnie…


Mam na imię Robert. Pochodzę z małej miejscowości na Kaszubach. Od ponad 6 lat zajmuje się zawodowo doradztwem Prawno finansowym.
Jednak nigdy mi to nie wystarczało...


Od dawna szukałem sposobu na to, aby móc się nie tylko wzbogacić, ale na to, aby się wybić i zdobyć niezależność finansową. Pierwszym krokiem w tym kierunku było założenie działalności gospodarczej. Teraz po latach muszę przyznać, że to był całkiem niezły pomysł, ponieważ uniezależniłem się od pracodawców oraz zacząłem zarabiać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. To jednak wciąż było dla mnie za mało, ponieważ wraz z wzrostem zarobków wzrosła też moja odpowiedzialność, wystawianie faktur itp...


Poza tym zawsze zależało mi też na tym, aby mieć więcej czasu dla siebie i rodziny więc szukałem dalej...
Pewnego dnia, gdy spotkałem się ze swoim znajomym, który również zajmuje się od lat doradztwem finansowym, zaprezentował mi coś czym byłem po prostu oczarowany!


Była to prezentacja firmy o nazwie Banners Broker.


Co prawda już wcześniej słyszałem o zarabianiu przez Internet, ale zawsze trafiałem na programy typu ponzi/piramidy finansowe lub programy GTPR gdzie bądźmy szczerzy nie da się zarobić pieniędzy dających s-hero.pl/odzywki-bialkowe/12-sprotein-vanilla.html prawdziwą niezależność finansową.


Po obejrzeniu prezentacji poszukałem większej ilości informacji o tej firmie i nie czekając długo postanowiłem się zarejestrować oraz zakupić swój pierwszy pakiet. W moim przypadku był to pakiet zielony za 415$. W przeciągu miesiąca wpłaciłem jeszcze trochę ponad 300$ i po około 3-4 miesiącach zarobiłem już niemal 2x tyle, ile wpłaciłem i drugie tyle miałem w obrocie.
Pomyślałem sobie wtedy:
TO JEST TO!


Od tamtego momentu minęło już sporo czasu i w chwili obecnej co prawda prowadzę jeszcze działalność, lecz zajmuję się już tylko obsługą moich starych klientów, którzy cały czas się do mnie zgłaszają.

A Banners Broker jak wiele innych firm upadło ale dobre wspomnienia pozostały teraz działam w jeszcze bardziej dochodowych projektach!

 

Moim prawdziwym źródłem dochodu jest Internet.
W tej chwili ulokowałem swoje pieniądze w niemal 10 projektach
,

z czego największe zyski czerpie z dwóch, a są nimi:

-Emgoldex tu zarabiam janwięcej i to w czystym 24 karatowym złocie!

 

- plus500(Zarówno platforma Forex jak i program partnerski)

 

w latach ubiegłych sporo zarobiłem też na poniższych projektach


- Banners Broker (branża reklamy internetowej)
- Klub RICI4U (branża iq.pl/oferta/private-cloud/ turystyczna)
- Hourly Rev Share (HYIP)

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zarabianiem przez Internet to chętnie poprowadzę cię krok po kroku przez cały proces rejestracji oraz zawsze będę do twojej dyspozycji udzielając fachowej porady.
Zapraszam również do wejścia w inne zakładki na stronie